ELK Studios

Elk Studios Header

ELK Studios zijn bouwers van mobiele casino slots die ook beschikbaar zijn om te spelen op desktop apparaten zoals laptop en PC. Ze zijn opgericht in 2013 en hebben als doel om tools en distributie mogelijkheden te bouwen om de hele mobiele casino ervaring naar een nieuw niveau te brengen. Hun focus is het gebruik van geavanceerde wiskundige modellen en een hoog niveau van technologie om de slots die ze hebben uitgebracht te creëren.

Bij ELK Studios draait alles om mobile first, zij geloven dat spelers graag casino spellen spelen op hun smartphones en tablet apparaten, dus dat is hun focus. Gevestigd in Stockholm, Zweden, bieden ze niet het grootste assortiment van online gokkasten die sommige andere gokkast aanbieders hebben, maar wel hoogstaande kwalitatieve spelers.

De Beste ELK Studios Casinos

STORT BONUS
SPEELEN
BEZOEKEN
100€ +100 spins
1850
Gokkasten
135
Tafelspellen
85
Live tafels
500€
1500
Gokkasten
122
Tafelspellen
85
Live tafels
100€
1850
Gokkasten
115
Tafelspellen
85
Live tafels
20% Cashback
2500
Gokkasten
80
Tafelspellen
220
Live tafels
200€ +50 GRATIS SPINS
1000
Gokkasten
28
Tafelspellen
11
Live tafels

Over ELK Studios

Een jaar na de oprichting opende Elk Studios zijn eerste kantoor in Stockholm, Engelbrektsgatan. Het duurde een heel jaar voordat hun eerste videoslot ‘The Lab' in 2014 op de markt kwam. De lofbetuigingen voor deze release moedigden de leverancier aan om een tweede titel te onthullen. Twee opeenvolgende releases waren een goede start voor het bedrijf.

In 2015 verhuisden ze naar een nieuw kantoor aan de Vasagatan 40 in Stockholm en verwelkomden ze het tiende lid. In de daaropvolgende jaren ontwikkelden en lanceerden ze vele videoslots. In 2017 reisde het hele team af naar ICE Total Gaming in Londen om uit te zoeken welke nieuwe producten vorm krijgen. Uiteindelijk vonden ze wat ze zochten en wonnen ze het prestigieuze EGR Operator Awards spel. ELK Studio heeft een niveau bereikt waarop het kan concurreren met gevestigde ontwikkelaars.

Waarom ELK Studios?

ELK Studios is gespecialiseerd in het creëren van games die meeslepend en thematisch duurzaam zijn, met een focus op mobile-first ontwikkeling.

Naast het feit dat ELK Studios geoptimaliseerd voor mobiele apparaten, heeft het nog een andere manier bedacht om zijn titels te laten opvallen. Een functie die vooral aantrekkelijk is voor nieuwe of onervaren spelers is de Betting Strategies functie.

gameoftheyear

Alle ELK Studios titels vertrouwen op Random Number Generation of RNG-software om games volledig eerlijk en willekeurig, ondersteund door de goedkeuring van eCOGRA en hun grondige testen protocollen.

Men kan zeggen dat winnen op een gokkast volledig een kwestie van geluk is en voor het grootste deel, is dat waar. Er zijn echter strategieën die gokkasten spelers kunnen gebruiken om hun verliezen te minimaliseren en/of het meeste uit hun inzet te halen. ELK Studios heeft de moeite genomen om deze optie in te bouwen in hun titels, onder de zelfverklarende titel van Betting Strategies.

Met deze functie kunnen spelers deze strategieën automatisch toepassen, zonder dat ze alles handmatig hoeven bij te houden. Neem bijvoorbeeld de Jumper. Door deze strategie te selecteren, wordt de inzet van de speler automatisch verhoogd met maximaal 4 niveaus boven een specifieke basislijn. Het selecteren van de Leveler zal de inzet van een speler verhogen na het verliezen van vijf spins op een rij. Het inzetniveau zal opnieuw worden verhoogd als nog eens 5 spins op een rij niet succesvol zijn.

ELK Studio
ELK Studio Slots

Tenslotte, de Boost, die de inzet zal verhogen na elke verliezende spin en zal dan het inzetbedrag resetten zodra een winnende spin plaatsvindt. Door deze Betting Strategies functies, heeft ELK Studios het gemakkelijk gemaakt voor spelers om hun spelstijl te veranderen, terwijl ze blijven draaien.

Top 5 ELK Studios Spellen

Het was niet gemakkelijk om een top 5 te maken van de beste ELK Studios slots. En niet zozeer het selecteren van de namen, maar meer het sorteren in de juiste volgorde was lastig. Wat kwaliteit betreft, lijken hun gokkasten ongelooflijk veel op elkaar. Hoe dan ook, uiteindelijk hebben we een top 5 samengesteld waar we mee kunnen leven. Dit zijn onze vijf favoriete ELK Studios gokkasten:

Wild Toro

WildToro logoElk Studios de Wild Toro gokkast uitbracht, hadden ze eindelijk de grote hit waar ze naar op zoek waren. Met slots als The Lab, Taco Brothers en Electric Sam trokken ze al de aandacht, maar Wild Toro was hun echte doorbraak.

Deze slot, die gespeeld wordt op 5 rollen met 4 rijen symbolen en 178 winlijnen, focust op een wilde stier en de ietwat bange stierenvechter.

De gratis spins bonus kan enorme uitbetalingen opleveren door de extra wilds en respins.

Grafisch ziet het er allemaal prachtig uit, en het voelt geweldig om een slot te spelen waar de stier voor een keer de baas is in de arena.

Ivanhoe

Wie was er geen fan van de zwart-wit televisieserie met Roger Moore, over de dappere ridder Ivanhoe?

Ivanhoe
Ivanhoe

De Ivanhoe slot was voor ons liefde op het eerste gezicht. Deze slot mixt oude retro-stijl gameplay met een moderne video slot, en het resultaat is fenomenaal.

De gratis spins bonus heeft meerdere niveaus, en hoe verder je in het spel komt, hoe hoger het potentieel. Er zijn ook toernooien waar de ridders tegen elkaar duelleren, ingeleid door trompetgeschal en multipliers tot 6 x.

Vegas Diamonds

Met Vegas Diamonds zette Elk Studios het succesvolle crossover-concept tussen Ivanhoe en Route 777 voort. De focus van deze slot verschuift van de Middeleeuwen naar de Las Vegas strip en trakteert spelers op alle glitter en glamour waar Vegas beroemd om is.

Vegas Dimonds
Vegas Diamonds

De bonusfuncties zijn al even opmerkelijk: respins, gratis spins en een bonus in de vorm van een gelukswiel met drie niveaus zorgen voor opwinding en plezier tegelijk.

Poltava

In het begin stond Elk Studios altijd bekend om vrolijke slots, vol gekkigheid en cartooneske graphics. Met de Poltava gokkast sloegen ze een serieuzere richting in.

Poltava
Poltava

Deze prachtige slot speelt zich af op het slagveld van Poltava, met marcherende soldaten, imposante kanonnen en onverschrokken paarden die de hoofdrollen opeisen.

De gratis spins bonus heeft sticky wilds op de middelste drie rollen, en voor elke nieuwe wild, geeft het je een extra spin. Hoe verder je komt, hoe meer geld je verdient.

Poltava is mooi ontwikkeld, heeft uitstekende bonus features en kan resulteren in grote uitbetalingen.

Route 777

Route 777Route 777 is weer een hybride slot van Elk Studios: klassieke slotmachine-elementen verweven met een modern videoslot. Laat de pret beginnen met deze slot, waarin je per motor door Amerika reist. Een soort route 66, maar dan met de kans op grote prijzen.

Voel de vrijheid, de wind in je haren en de adrenaline van Route 777:

  • Een beukende ZZ top soundtrack
  • Respins met vergrendelde rollen
  • Gratis bonus
  • Een geluksrad bonus
  • Win tot 1.000 x uw inzet

10 ELK Studios Slots Met een Hoge RTP

ELK  Studios heeft een veelvoud aan gokkasten met een hoge RTP. Onderstaand is een greep uit de gokkasten met een hoge RTP.

NaamRTPAantal RijenBetaallijnen
The Wiz96.10%4178
Ecuador Gold96.10%54096
Sam on the Beach96.30%312
Birthday!96.30%4178
Wild Toro96,40%412
Tahiti Gold96.10%84096
DJ Wild96.30%320
Valkyrie96.30%420
Wild Seas96.30%4178
Hong Kong Tower96.30%399

De Nieuwste Spellen van ELK Studios

Zoals we reeds hebben vastgesteld, is ELK Studios een snel groeiend bedrijf en hun portfolio blijft zich uitbreiden. Er zijn een aantal indrukwekkende nieuwe toevoegingen die we hebben beoordeeld. Aangezien het bedrijf zich inzet om eerst mobiel te zijn, kun je er zeker van zijn dat hun nieuwste spellen even goed presteren op telefoons en tablets. U kunt ze bekijken in de lijst.

  • Wild Seas
  • Ho Ho Tower
  • Route 777
  • Hidden
  • Ivanhoe

Zoals u kunt zien, werkt de studio hard aan het diversifiëren van zijn portfolio. De ELK spelthema's worden beter met elke nieuwe release. We hebben een piratenverhaal, een historische saga, Egyptisch avontuur en een woestijn snelweg rit. Hoewel de nieuwe titels meestal vijf-reel video slots zijn, vindt u onder hun recente toevoegingen ook klassieke drie-reel games. Bovendien zijn er geweldige bonusspel, respin en gratis spin mogelijkheden die u kunt ontgrendelen in elk spel. Hoewel we altijd enthousiast zijn bij het reviewen van nieuwe titels, blijven sommige van de oudere games voor op de lijst van all-time favorieten.

Welke Spellen Biedt ELK Studios Aan?

Het bedrijf is erg jong en tegelijkertijd erg kieskeurig om niets minder dan perfect uit hun spellenfabriek te laten komen. Dat is waarschijnlijk de reden waarom hun studio in Stockholm tot nu toe 30 gokkasten heeft geproduceerd en geen andere casinospellen. Je vindt ze even gemakkelijk om te spelen op verschillende apparaten, dankzij HTML5 dat ontwikkelaars in staat stelt om hun producten tegelijkertijd op desktops en mobiele telefoons te lanceren.

Live Casino

Geen van live dealer oplossingen te zien in ELK's portfolio. We kunnen alleen maar hopen dat de Zweedse provider zo'n avontuur zal overwegen, maar ze lijken echt in video slots meer dan wat dan ook. Wij vinden het onwaarschijnlijk dat ELK Studios zelfs live casino spellen met echte dealers zal gaan spelen, wat niet tragisch is. Mensen die live casino willen spelen kunnen op zoek gaan naar Evolution Gaming of andere toonaangevende live dealer aanbieders, terwijl ELK door kan gaan met het uitrollen van fantastische video slot machines.

Tafel Spellen

Indien ELK Studios nu besloten heeft om zich te vestigen als slot specialist, of dat ze er nog niet aan toe zijn gekomen, hun portfolio bevat momenteel geen tafelspellen. De game design vaardigheden die het ELK team heeft wordt constant gedemonstreerd door hun gokkasten collectie, maar er zijn nog geen blackjack, poker, roulette of baccarat releases geweest. Het bedrijf levert altijd inhoud van de hoogste standaard, dus ze nemen misschien wat tijd om na te denken over het idee om iets te creëren dat lijkt op een RNG tafelspel.

Progressieve Slots

ELK Studios is meer geïnteresseerd in het uitbouwen van de mogelijkheden van het slot om de gamification en speelbaarheid te verbeteren dan om klanten te verblinden met jackpot prijzen. Ze hebben nog geen progressieve pot machines ontwikkeld, maar er is geen manier om te weten of hun focus misschien van richting zal veranderen. Jackpots zijn gemaakt voor een specifiek spelersprofiel, zij die het hoge leven nastreven en hun leven in een oogwenk willen veranderen. Voorlopig richt ELK zich meer op het bieden van puur, creatief vermaak dan op kansen om rijk te worden.

ELK Studios Casino Mobiel

ELK MobileAls het gaat om het maken van mobiele gokkasten is het belangrijk om in gedachten te houden dat de schermen van mobiele telefoons en tablets kleiner zijn en dat de apparaten bepaalde beperkingen hebben. Als met al deze zaken rekening wordt gehouden tijdens de ontwikkeling van het spel, zoals Elk Studios doet, heeft het eindproduct een grotere kans om goed te presteren op alle apparaten, van desktop tot verschillende mobiele platforms. Het primaire doel van ELK Studios is de spelers de kans geven om altijd en overal hoogwaardige spellen te spelen.

ELK Studios Prijzen

Wild Toro, de 2017 EGR Game of the Year award winnaar, is het perfecte voorbeeld van de ELK Studio methodologie in actie. De gelijknamige Toro en zijn nemesis, de Matador ontmoeten elkaar face-to-face voor een krachtmeting. Met Walking Wilds, een bonusspel en een re-spins functie, kunnen spelers de arena horen brullen als stier en matador het uitvechten voor de suprematie op de rollen. Volledig vrij van wreedheid, dit is de enige manier om van een stierengevecht te genieten!

ELK Studios FAQ

Wat zijn de beste ELK Studios gokkasten?

Er zijn veel factoren die een rol spelen bij de beslissing welke de beste ELK Studios gokkasten zijn. De beste die we kunnen aanraden is Taco Brothers omdat het een zeer hoge RTP heeft en een geweldige gameplay die bijna elke speler tevreden zal stellen. Je kan deze titel vinden op bijna alle ELK Studios sites en genieten van de hoge uitbetalingen.

 

Hoe worden ELK Studios casino's geselecteerd?

Er zijn verschillende belangrijke factoren die we altijd controleren. Ten eerste controleren we of de exploitant een licentie heeft. Alles anders dan dat is een showstopper. Ten tweede, onderzoeken we de gokkast spel bibliotheek van het online casino, een goed totaal aantal gokkast titels is een must om op onze lijst te komen. Dan controleren we de bonusvoorwaarden, omdat dit een belangrijke factor is voor veel spelers bij het kiezen van ELK Studios casinos. Ten slotte controleren we de mobiele compatibiliteit van de exploitant, want tegenwoordig is mobiel-vriendelijk zijn een must. Voor meer details, bekijk onze ELK Studios informatie sectie.

 

Zijn ELK Studios gokkasten geschikt voor mobiel?

Ja, alle titels van de ontwikkelaar zijn mobiel compatibel. ELK Studios werkt met grote nadruk op mobiel spelen sinds de oprichting van het bedrijf in 2012. Mobile first is al die tijd hun motto geweest en dat blijven ze bewijzen met elke nieuwe release. Als professionele game-reviewers hebben we hun games getest op telefoons en tablets en kunnen we de claim van het bedrijf voor uitstekende compatibiliteit bevestigen.

 

Wat zijn de beste mobiele ELK Studios casinos?

U kunt onze lijst in deze review bekijken voor de beste ELK Studios.

Hoe worden de RTP's van de gokkasten berekend?

Dit wordt gedaan na een zeer lange reeks van testrondes die miljoenen spins omvatten. Het totale bedrag van de winsten tijdens de test wordt gedeeld door het totaal ingezette bedrag. Merk op dat de berekening wordt gedaan op basis van een zeer grote steekproef. Daarom wordt het een theoretisch langetermijn rendement voor de speler genoemd. Resultaten in korte spelsessies kunnen sterk afwijken van het spel RTP. Bovendien is het vermeldenswaard dat online casinospellen worden getest door onafhankelijke testbureaus als onderdeel van de licentievereisten.

Samenvatting

Begin 2015 had ELK Studios amper 3 games in hun arsenaal. Vijf jaar later hebben ze een mooi portfolio van 30 games, elk aantrekkelijker dan de vorige. ELK Studios heeft personeel in dienst dat gepassioneerd is om de beste spelervaring te bieden door een combinatie van geavanceerde wiskundige modellen, hedendaagse technologie en algoritmen. Ondanks alle wetenschap achter deze titels, vinden we dat het ze niet ontbreekt aan de “human touch” die er zeker aan bijdraagt dat ze aantrekkelijk en leuk zijn om te spelen.