EGT Gokkasten + Online Casino’s Lijst

Euro Game Technolgies (EGT) mag dan opgericht zijn als een klein, plaatselijk bedrijf in Sofia, maar het is snel uitgegroeid tot een belangrijke fabrikant van casinoproducten. De groep is uitgegroeid tot een bekend bedrijf dat zich heeft uitgebreid naar bijna alle delen van de wereld, en hun kasten zijn te vinden op speelvloeren in Europa, Azië, Afrika en Noord- en Zuid-Amerika.

Meer recentelijk heeft het bedrijf een interactieve vleugel gelanceerd die gericht is op het naar het web brengen van veel van hun klassieke titels. Hoewel dat hen nog niet tot een Internet reus heeft gemaakt die kan wedijveren met andere online casino aanbieders, bieden zij nu een solide suite van producten die een goede aanvulling zijn voor elke goksite.

De Beste EGT Casinos

STORT BONUS
SPEELEN
BEZOEKEN
100€ +100 spins
1850
Gokkasten
135
Tafelspellen
85
Live tafels
100€
1850
Gokkasten
115
Tafelspellen
85
Live tafels
500€
1500
Gokkasten
122
Tafelspellen
85
Live tafels
20% Cashback
2500
Gokkasten
80
Tafelspellen
220
Live tafels
200€ +50 GRATIS SPINS
1000
Gokkasten
28
Tafelspellen
11
Live tafels

Over EGT Casino

EGT werd in 2002 in Bulgarije opgericht, en is sindsdien uitgegroeid tot een van de grote fabrikanten en ontwikkelaars van gaming technologie in Europa. Dit begon met een snelle opgang naar de top van de Bulgaarse markt, en werd geholpen in 2007 toen de natie werd toegelaten tot de Europese Unie. Van daaruit zijn ze verder gegaan met het leveren van producten aan casino's in meer dan 75 landen, waaronder locaties in Afrika, Zuid-Amerika en het Caribisch gebied.

EGT Company

Het bedrijf produceert nu een breed gamma aan producten, bestaande uit gokkasten (zowel slots als video poker) tot tafelspelen en mobiele speelplatformen. Zij hebben ook lokale progressieve jackpotsystemen gebouwd die op diverse markten worden gebruikt, met name in opkomende gebieden zoals Sri Lanka en Puerto Rico. De producten worden ontworpen in een complex van vijf gebouwen waar meer dan 1.000 mensen werken. In de afgelopen jaren zijn satellietkantoren opgezet op locaties als Spanje en Tanzania.

Vandaag de dag produceert de groep een verscheidenheid van verschillende gokautomaten die te zien zijn op casino vloeren over de hele wereld. Deze omvatten de Premier Series, die zowel een slank design als de nieuwste gokkasten software hebben, waardoor elke machine 20 van hun meest populaire spellen kan spelen.

2021 09 05 09 10 06 Top 20 EGT Interactive
Top EGT gokkasten

Als het op online casino's aankomt, worden de activiteiten uitgevoerd door een divisie die bekend staat als EGT Interactive. Deze groep heeft ook haar hoofdkwartier in Sofia en werkt aan het overzetten van veel van de populairste gokkasten van het bedrijf voor internet en mobiel spelen. Operatoren kunnen toegang krijgen tot de volledige selectie via de Multigame Server van het bedrijf, die elke internet goksite toegang geeft tot hun volledige portfolio van interactieve titels. Hoewel hun web-based activiteiten nog steeds vrij kleinschalig zijn, noemt EGT Casinos bijna 60 partners in totaal op hun website.

Waarom EGT Casino?

Zoals veel bedrijven die de laatste tijd hun internetaanbod hebben uitgebreid, heeft EGT veel moeite gedaan om ervoor te zorgen dat hun spellen beschikbaar zijn op zoveel mogelijk verschillende platforms. Al hun spellen worden aangeboden in een instant-play formaat, wat betekent dat je ze op elke computer kunt spelen via je webbrowser zonder dat je ze hoeft te downloaden of te installeren.

Bovendien zijn veel van hun nieuwste spellen vanaf de grond opgebouwd in HTML5. Hierdoor kunnen deze spellen gespeeld worden op smartphones en tablets, waaronder vrijwel elk populair iPhone, iPad of Android-apparaat. Het beste van alles is dat deze versies dezelfde ervaring bieden voor de gebruiker als de traditionele Flash-versies van elke titel.

Top 5 EGT Casino Spellen

Sinds de lancering in 2002, heeft EGT Casino het gemaakt met hun verbazingwekkende gokkasten in zowel online als fysieke casino's.

Maar wat maakt EGT Casino gokkasten zo speciaal?

  • Goede graphics
  • Bonus mogelijkheden
  • Progressieve Jackpots

En vandaag is de dag dat je de beste games zult ontdekken die deze Bulgaarse ontwikkelaars ooit hebben gemaakt.

100 Cats

Dit is een spel voor diegenen die niet genoeg kunnen krijgen van hun katten gokkasten zoals Kitty Cash en Kitty Glitter. Uitgerust met vijf rollen, 100 betaallijnen en zes prachtige katten, zal deze EGT gokkast uw behoefte aan echt geld actie en schattige dieren bevredigen.

100 Cats
100 Cats

Zin in wat gratis spins? Begin dan met spelen en verzamel drie Cats Family Scatter symbolen. Dit levert je 10 bonusspellen op met een alternatieve set rollen.

En het beste van 100 Cats? Je kunt op elk moment een progressieve mystery Jackpot winnen. Alle inzetten komen in aanmerking.

20 Diamonds

U zult 20 Diamonds geweldig vinden als u een zwak heeft voor klassieke gokkasten.

Het biedt vijf rollen, 20 winlijnen en een zeer eenvoudige gameplay. Ja, dit is een van de eenvoudigere EGT Casino spellen en dat is precies wat het zo leuk maakt. Er is echter één functie die niet elke online gokkast heeft, en dat is de Gamble Feature.

Het werkt als volgt:

Wanneer je minder dan 1.500 munten wint op een enkele spin, laat het spel je het verdubbelen als je de kleur van de kaart juist raadt. Hou er wel rekening mee dat een foute gok de winst zal wegnemen.

Almighty Ramses II

Het is een van de best uitziende spellen van deze ontwikkelaar, en het heeft een superleuk oud-Egypte thema vol farao's en goden.

Het heeft ook een geweldige bonusfunctie waar je van af moet weten:

Zodra u ten minste drie Scatter-symbolen verzamelt, beloont de sleuf u met een set van 10 gratis spins met bewegende symbolen.  Wat zijn deze bewegende symbolen? Indien je toevallig een symbool krijgt dat de hele eerste rol bedekt en hetzelfde symbool verschijnt op de derde, vierde, of de vijfde rol – dan worden alle tussenliggende rijen gevuld met dit symbool.

Casino Mania

Zeer simplistisch in zijn ontwerp, Casino Mania doet me denken aan de klassieke Slots die we eerder beschreven. Echter, het biedt een leuke twist. In plaats van kersen, bellen en citroenen, zijn de rollen gevuld met Roulette wielen, Poker chips en dobbelstenen. Met andere woorden, deze Slot is genoeg voor de ultieme Casino ervaring. Daarnaast zullen drie Scatters hier u laten genieten van een ronde van 15 gratis spins met x3 vermenigvuldiger.

Aztec Glory

Qua thema is deze EGT Slot is vergelijkbaar met andere populaire slots met dit thema. Echter, de uitvoering is totaal verschillend hier.  Aztec Glory biedt ons een meer klassieke gameplay met vijf draaiende rollen, 10 inzetlijnen, en de mogelijkheid om 10 gratis spins met uitbreidende symbolen te raken.

10 EGT Casino Slots Met een Hoge RTP

Top RTP GokkastenRTPBetaal lijnenRollen
Jack Hammer 297.10%9915
Simsalabim97.50%255
Retro Reels Extreme Heat97.50%305
Devil’s Delight97.60%205
Kings of Chicago97.80%55
Starmania97.87%105
Blood Suckers98.00%255
1429 Uncharted Seas98.60%505
Jackpot 600095.10 – 98.90%53
Mega Joker99%53

De return to player percentage van een spel wordt gemeten over duizenden spelrondes en het spreekt voor zich dat hoe hoger de RTP, hoe beter de deal voor de speler. Met dit in gedachten hebben wij besloten om een lijst te maken van de 10 online gokkasten met de hoogste RTP.

De Nieuwste Spellen van EGT Casino

EGT Casino lanceert regelmatig nieuwe spellen.  Hieronder een overzicht van nieuwste spellen uit hun collectie.

20 Super Hot

De 20 Super Hot Scarab online slot is nu beschikbaar om te spelen bij de beste casino's op het web. Zodra u het spel in uw browser laadt, is het gemakkelijk om de EGT Casino tekens te herkennen.

20 Super Hot Scarab
20 Super Hot Scarab

Deze gokkast heeft alle kenmerken van een EGT Casino spel: eenvoudige gameplay, klassieke geluidseffecten, en basis animatie wanneer u een winnende spin landt.

U kunt de Autoplay-functie inschakelen voor automatische spins, en uw muntniveau instellen via vijf knoppen met de aanduidingen 20, 40, 100, 200 en 400. U kunt ook gaan voor de double-up met de gamble-functie na elke winnende spin.

Net als de meeste van de klassieke online casino EGT's slots, is de 20 Super Hot Scarab gokkast low-variance. De RTP is 95%, dat is vrij standaard over EGT slots van dit type.

Age of Troy

Age of Troy Scarab
Age of Troy

De originele Age of Troy gokautomaat was een populaire toevoeging aan de EGT Casino catalogus. De sleuf pochte meerdere functies, plus de Jackpot Cards Mystery Bonus waarmee een van de vier spannende progressives kon winnen.

De Age of Troy Scarab online slot kan de upgrade zijn waar we op hebben gewacht. Als u niet op de hoogte van uw Homerische klassiekers, Age of Troy Scarab vertelt van de oorlog tussen de Griekse legers en Perzië. De legende bevat helden als Menelaos, Agamemnon en Odysseus, die Troje belegerden in een poging de ontvoerde prinses Helen te redden.

En wie beter om de verhalen te bewerken tot een gratis slot dan de Bulgaarse online casino ontwikkelaar, EGT Casino? De Age of Troy Scarab slot machine heeft dezelfde gelikte graphics als het origineel, met inbegrip van geanimeerde wilds en een gratis spins bonus.

Supreme Hot

De Supreme Hot Scarab online gokkast is de nieuwste release in een lange lijn van EGT klassieke spellen. Het neemt een bestaande titel, Supreme Hot, en verwijdert de gedateerde Mystery Jackpot Cards Bonus. In plaats daarvan is er een nieuwe multitiered progressieve genaamd de Scarab Jackpot.

Supreme Hot
Supreme Hot

EGT Casino is een ontwikkelaar lang bekend om zijn reeks van klassieke slots. Je krijgt niet altijd gelikte bonus features of meeslepende graphics in een EGT slot. Wat je wel krijgt is eenvoudige gameplay en een breed scala van weddenschappen.

De Supreme Hot Scarab gokkast is een 3-reel spel dat je voor echt geld kunt spelen via je desktop browser of op mobiel.

Supreme Hot Scarab heeft een klassiek thema en beschikt over rollen vol met fruit. Het spel lijkt op nostalgische slot machines die je zou kunnen vinden in de achterkant van een casino in Vegas. De geluidseffecten zijn basic, en een kleine jingle speelt wanneer u een winnende spin landt.

Welke Spellen Biedt EGT Casino Aan?

De productportefeuille van EGT Casino omvat slotmachines, roulettemachines, semi-elektronische blackjacktafels, jackpotsystemen en een breed scala aan spelaccessoires. In 2016 creëerde het bedrijf een interactieve speeldivisie en begon het met het omzetten van hun bekendste fysieke spellen naar online en mobiele slots.

Speciale Spellen

De lijst met online speciale spellen van EGT Casino is beperkt, met alleen Keno en Supreme Dice. Supreme Dice is een echt speciaal spel; het is een eigen spel dat spelers niet door een ander bedrijf aangeboden zullen vinden. Met de focus op Latijns-Amerika gaming, zou het bedrijf goed worden geserveerd aan 30-ball Latijnse Bingo games voor online spelen te creëren.

Tafel Spellen

Als het op online tafelspellen aankomt, heeft EGT Casino twee spellen geproduceerd: European Roulette en Lucky Circle. Dit is een beetje verrassend omdat een hoeksteen van het succes van het bedrijf in offline gaming de Elektronische Roulette en hybride Elektronische Blackjack spellen zijn.

Poker Spellen

EGT casino software creëerde drie online video poker varianten. Twee van de spellen zijn vrij algemeen: Jacks or Better en Joker Wild (Joker Poker). Dit zijn de twee meest voorkomende video poker games, met uitzondering van Deuces Wild, die is gebaseerd op de basis Jacks or Better.  Een ander video poker spel, 4 of a Kind Slot is vrij ongewoon en de regels lijken op Bonus Video Poker, waar een four-of-a-kind hogere jackpots uitbetaalt.

EGT Casino Mobiel

De meeste spellen van aanbieders (en EGT Casino is daarin geen uitzondering) zijn gemaakt met Flash-technologie. Hierdoor kunnen de spellen onmiddellijk op elk apparaat worden gespeeld – zonder dat er software hoeft te worden gedownload. Dit betekent dat spelers thuis op hun desktop kunnen spelen en daarna naadloos op hun tablet of smartphone kunnen overschakelen als ze onderweg zijn. Het bedrijf optimaliseert ook veel van hun spellen voor HTML5, zodat spelers die Apple-apparaten gebruiken ook in staat zullen zijn om te spelen.

EGT Casino Prijzen

Euro Games Technology (EGT) en haar dochteronderneming EGT Interactive hebben drie prijzen gewonnen op de BEGE Awards 2019, een jaarlijkse wedstrijd die de BEGE Expo show en de EEGS conferentie begeleidt. De wedstrijd omvat traditioneel 16 categorieën, die zowel landgebaseerde als digitale aspecten van de gaming industrie omvatten en erkent de uitstekende prestaties van haar deelnemers. Dit jaar werd EGT Casino geëerd in de categorieën “Meest Innovatieve Productconcepten” en “Langdurige Sponsor over voorbije evenementen” en EGT Interactive werd “Online Content Provider van het Jaar”.

EGT Casino FAQ

  • Wat zijn de best betalende EGT Caisnio slots?

De best betalende slots zijn degene die een hoge RTP hebben omdat dat zich vertaalt in een klein huisvoordeel met een return to player percentage van meer dan 97%.

  • Hoe kies ik een goede EGT Casino gokautomaat?

Bij het kiezen van een goede gokkast moet een speler kijken naar hoge uitbetalingen, volatiliteit en de kenmerken van het spel zelf. U zult bijvoorbeeld zeker een hoger rendement op uw investering hebben als u op een gokkast met gratis spins en vermenigvuldigers speelt.

  • Wat is de gemiddelde uitbetaling op EGT Casino speelautomaten?

De gemiddelde uitbetaling op speelautomaten varieert van speelautomaat tot speelautomaat, maar u gaat een hoger return-to-player percentage vinden in de aanbevolen online casino's in vergelijking met de traditionele speelautomaten. De Blood Suckers gokkast en 1429 Uncharted Seas gokkast hebben een zeer hoge RTP van meer dan 98%.

  • Wat is een hoge variantie EGT Casino gokautomaat?

Hoge variantie gokkasten zijn voorbestemd voor gokkers die bereid zijn om voor enorme winsten te spelen. Kings of Chicago is een goed voorbeeld in die richting omdat het niet alleen een hoge RTP heeft maar ook een hoge variantie, wat het ideaal maakt voor ons voorbeeld. Flexibele inzetlimieten, gratis spins en een unieke draai aan slots zoals we ze kennen zijn slechts een paar extraatjes om van deze titel te genieten.

Samenvatting

De meeste spellen ontwikkeld door EGT Caisno volgen een voorgeschreven set van regels. De aanbieder maakt gebruik van klassieke symbolen en thema's in zijn spellen, en neigt ernaar om spellen niet te overladen met features. Ze houden zich meestal aan de basis als het gaat om de features, met onder andere free spins, wilds en sticky wilds. De spellen zullen zeker een bepaalde klasse van speler aanspreken, maar niet iedereen. De visie van het bedrijf is duidelijk, wat geweldig is ,omdat de spelers die voor dit soort spellen kiezen nooit overweldigd zullen worden door te veel veranderingen. Sommige van hun laatste releases zijn begonnen met het aanboren van het immersieve video genre, maar het lijkt erop dat EGT Casino van plan is om de stap geleidelijk te maken, en trouwe fans van het merk zullen klassieke rele